En İyi Sonuçlar
Welcome to Eden

Genel Bakış

Mutlu musun? Bu soruyla, Zoa ve sosyal ağlarda çok aktif olan diğer dört çekici genç, yeni bir içki markası tarafından düzenlenen gizli bir adada tarihin en özel partisine davet edilir. Heyecan verici bir yolculuk olarak başlayan şey, yakında bir ömür boyu sürecek bir yolculuk olacak. Ama cennet gerçekten göründüğü gibi değil.

Bu özet sinefy.net yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Aksiyon, Gerilim
Ülke
İspanya
Takipçi
139
Yıl
2022
1 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@marsupileli 1 hafta önce
Evvet, diziyi bir günde bitirdim. Dizinin İspanyolca olması ve konusu beni sarsa da yine 1,75 ile izledim sizlere de en az 1,25 ile izlemenizi tavsiye... [Devamını gör..]
Evvet, diziyi bir günde bitirdim. Dizinin İspanyolca olması ve konusu beni sarsa da yine 1,75 ile izledim sizlere de en az 1,25 ile izlemenizi tavsiye ederim. Dizi konu itibariyle bir şekilde sarıyor ve sizi sok bölüme getiriyor. Saçma ve ilginç yanları olsa da dediğim gibi beni sardı ve bir günde bitirdim. Eğer hafif gençlik, biraz gizem, hafif de aksiyon seviyorsanız tavsiye ederim. Dizi bana The Q List dizisini anımsattı ama ondan faha çok hoşuma gitti. Kısacası tavsiye ederim, bunu beğenirseniz, Netfilx'in uzun zaman sonra geçen yıl ikinci sezonunu yolladığı The A List dizisine de bir bakın derim.
00
@marsupileli 1 hafta önce
Paragraf bütünlüğü desen yok, üzgünüm. Sanırım uykum geldi...
00