En İyi Sonuçlar
The Incredibles
The Incredibles

Genel Bakış

Bob Parr, süper kahraman günlerini bir sigortacı olarak giriş yapmak ve banliyöde eski kahraman kahraman karısıyla üç çocuğunu büyütmek için vazgeçti. Ama gizemli bir görev aldığı zaman, kostüme geri dönme zamanı.

Bu özet sinefy.net yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Ülke
Amerika
IMDb Puanı
8 (678509 oy)
Takipçi
103
izlenme
3309
Yıl
2004
Süre
115 dk
5 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@apocalypce2 4 ay önce
The İncredibles (2004).. Pixar Animasyon Şirketinin yapımcılığını üstlendiği sizlere en iyi animasyonlarından bir tanesini sunar.. Senaryosunu ve yöne... [Devamını gör..]
The İncredibles (2004).. Pixar Animasyon Şirketinin yapımcılığını üstlendiği sizlere en iyi animasyonlarından bir tanesini sunar.. Senaryosunu ve yönetmenliğini Brad Bird üstlendiği 2004 yılında anismasyon dalında akademiden 2 oscar kazanmayı başaran, bir animasyon filmi olarak sinema tarihine çoktan geçmeyi başarmıştır.. İnsanlığa yardım eden Bob (Mr. Incredible ) herkesin gözünde bir süper kahramandır.. Kim zor durumda olsa hemen orda beliren kahramanımız artık kendisinin emekliye ayrılmasını düşünür ve ailesiyle sıradan bir hayat yaşamaya karar verir.. Ama bu hiç kolay olmayacaktır.. 15 yıl aradan sonra ona verilen göreve aileside bulaşarak hız kesmeyen macera başlamış olur.. Bir animasyondan fazlasını sunan bir yapım.. İzlerken fazlasıyla gülüp eğlenebileceğiniz ailece izlenilecek türde kusursuz denebilecek şekilde ortaya çıkarılmış çok kaliteli bir çalışma.. Sürenin uzun olması sizi yanıltmasın izlerken zaman akıp geçiyor oldukça sürükleyici diyebilirim.. Alın kardeşinizi yanına ve Müthiş animasyonun tadını çıkaırn derim..
01
@zahidey 8 ay önce
Çocukluğum bu film ile geçti. Bin kere izlesem yine sıkmıyor.
30
@meriley 10 ay önce
çok güzeldii
10
@qara 11 ay önce
pis dəyil iyidi:no_mouth:
30
@applewhite 1 yıl önce
Harika bir film :ok_hand_tone1::ok_hand_tone1:. Sitenizde böyle güzel filmler yayımladığınız için teşekkürler.:star2::sparkles::thumbsup_tone1::ok_han... [Devamını gör..]
Harika bir film :ok_hand_tone1::ok_hand_tone1:. Sitenizde böyle güzel filmler yayımladığınız için teşekkürler.:star2::sparkles::thumbsup_tone1::ok_hand_tone1:
40