En İyi Sonuçlar
Devam Ediyor
The Flash

Genel Bakış

Bir parçacık hızlandırıcının acayip bir fırtınaya neden olmasının ardından, CSI Araştırmacısı Barry Allen şimşekle çarpılır ve komaya girer. Aylar sonra süper hızın gücüyle uyanır ve ona görünmeyen bir koruyucu melek gibi Merkez Şehirde hareket etme yeteneği verir. Barry, başlangıçta yeni keşfettiği güçlerinden heyecan duysa da, hızlandırıcı patlamasının ardından yaratılan tek "meta-insan" olmadığını ve herkesin yeni güçlerini sonsuza dek kullanmadığını keşfettiğinde şok oldu. Barry, S.T.A.R. Masumları korumaya çalışır ve hayatını adar. Şimdilik, sadece birkaç yakın arkadaş ve iş arkadaşı Barry'nin kelimenin tam anlamıyla yaşayan en hızlı adam olduğunu biliyor, ancak dünyanın Barry Allen'ın ne olduğunu öğrenmesi çok uzun sürmeyecek ... Flash.

Bu özet sinefy.net yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Dram, Aksiyon, Macera
Ülke
Amerika
Takipçi
3370
IMDb Puanı
7.8 (322949 oy)
Yıl
2014
The Flash | Extended Trailer | The CW
Fragman
OFFICIAL TRAILER
The Flash | Extended Trailer | The CW
2014
17 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@g:yagmurtemel491 5 ay önce
başlardım ama çok uzun izlenecekler arasına alırım
31
@tuttufuritti 6 ay önce
6 sezondan sonra baymaya başlamıştı beni, hep tekrara biniyor izleyeli 1 yıl falan olmuştur (kaçınci sezona kadar izledim onu bile hatırlamıyorum yakı... [Devamını gör..]
6 sezondan sonra baymaya başlamıştı beni, hep tekrara biniyor izleyeli 1 yıl falan olmuştur (kaçınci sezona kadar izledim onu bile hatırlamıyorum yakın tahmin yaptım ;) )
30
@apocalypce2 6 ay önce
The Flash'ın 1990 yapımı dizisi kötüydü.The Flash'ı Batman'e benzetmeye çalışıp iyice batırmışlardı.Yeni versiyonda da bu sefer konu sıkıntısı çekmişl... [Devamını gör..]
The Flash'ın 1990 yapımı dizisi kötüydü.The Flash'ı Batman'e benzetmeye çalışıp iyice batırmışlardı.Yeni versiyonda da bu sefer konu sıkıntısı çekmişler gibi görünüyor.Bölümlerin büyük çoğunluğu çok sıkıcı. birde her sezon sonuna doğru dizi biraz hareketleniyor.Ama öyle çok şey beklemeyin.The Flash çizgi romanlarda ve animasyon filmlerde başarılı oluyor ama aynı başarıyı dizilerde yakalayamıyorlar.Özellikle CW'nin tüm dizileri gençlik dizisi formatında yapmaya çalışması gereksiz duygusal temalarla bölümlerin sıkıcı olmasına yol açıyor.Arrow,Legends of Tomorrow ve Supergirl'de en azından ana temanın getirdiği belli bir tarz vardı.Ama The Flash'da ana temayıda tam oturtamamışlar.Bütün bölümler The Flash'ın hızlı yaptığı hareketler ve gereksiz duygusal sahnelerle tekdüze ve sıkıcı bir şekilde ilerliyor.CW'nin tüm dizilerini istisnasız izleyen biri değilseniz uzak durun.
30
@zisann0 7 ay önce
başlamam için öncesinde bişe izlememe gerek var mı
10
@mintr 7 ay önce
Bu netflixin sahibi top (gay) mi? Her dizi de mutlaka bir top rolü var bıtkınlık geldi artık...
43
@beratovic 8 ay önce
bu tarz diziler seviyorsaniz yaptığım koleksiyona bakabilirsiniz
30
@agido 8 ay önce
zamanınızın boşa gitmeyeceği bir dizi, sayesinde fizikten az bişeyler öğrendik :slight_smile:)
10
@g:avanege176 9 ay önce
dizi cok güzel devam etmesi süper yeni sezonu bekliyorum
30
@g:cample07400 9 ay önce
Bu tarz dizi önerir misiniz? ☺ teşekkürler şimdiden
30
@g:bersobaba31 9 ay önce
ben sadece 6. sezonda sıkıldım
70