En İyi Sonuçlar
Serbuan maut
Serbuan maut

Genel Bakış

Türü: Aksiyon, Gerilim

Jakarta'nın gecekondularının kalbinde, dünyanın en tehlikeli katilleri ve gangsterleri için geçilmez güvenli bir ev var. Şimdiye kadar, run-down apartman bloğu, polisin en cesuruna bile dokunulmaz olarak kabul edildi. Şafak öncesi karanlık ve sessizliğin örtüsünün altına gizlenmiş elit bir swat ekibi, onu yöneten meşhur uyuşturucu lordunu indirmek için güvenli evi basmakla görevlendiriliyor. Ancak bir gözcü ile karşılaşılan bir şans bir araya geldiğinde kapaklarını patlatır ve saldırılarının haberi uyuşturucu lorduna ulaştığında binanın ışıkları kesilir ve bütün çıkışlar engellenir. Altıncı katta hiçbir çıkış yolu bulunmayan bu birim, görevlerini sürdürebilmek için şehrin en kötüsüyle savaşmak zorunda. Endonezya dövüş sanatları hissinin başrol oyuncusu Iko Uwais.

Bu özet sinefy.net yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Ülke
Endonezya
IMDb Puanı
7.6 (196223 oy)
Takipçi
25
izlenme
2693
Yıl
2012
Süre
101 dk
3 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@g:dosto1453 6 ay önce
Senaryo olsun aksiyon sahneleri olsun harika
10
@fb:demilena_2629 8 ay önce
Iko Uwais'i Wu Assassins dizisinde gördüm ve oyunculuğunu beğendiğim için filmlerini izleme kararı aldım.. ADAM MÜKEMMEL! :heart_eyes: Aksini iddia ed... [Devamını gör..]
Iko Uwais'i Wu Assassins dizisinde gördüm ve oyunculuğunu beğendiğim için filmlerini izleme kararı aldım.. ADAM MÜKEMMEL! :heart_eyes: Aksini iddia edecek olan, etmesin bi' zahmet. :unamused:

10
@oliver 1 yıl önce
Harika bir film.Cecep Arif Rahman nasil bu projeye dahil olmamis sasirdim açıkçası. Mükemmeldi.
10